Frausher 707 Venezia, 7.07m, søsat 2007
Kr. 390.000
Boathouse aps
Sletten Havn 3
3050 Humlebæk
Frausher 707 Venezia
Mål
| Længde | 7.07 m |
| Dybdegang | 0.6 m |
| Bredde | 2.44 m |
Specifikationer
| Mærke | Frausher |
| Antal køjepladser | 2 |
| Søsat år | 2007 |
| Værft land | Østrig |
| Brændstof | El |
| Solgt | Nej |
| Type | 707 Venezia |
| Byggeår | 2007 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Bådens tilstand | Pæn og velholdt |
| Anvisningssalg | Ja |
| Lokation | Hos forhandler |